Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik az Audi A4 B7 1.9pdtdi...

Létezik az Audi A4 B7 1.9pdtdi BRB motorral szerelt autóból olyan verzió amiben nincs DPF?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem egy ilyen autót és a műszakin, az autószerelőm és az alkatrészboltban is azt mondták hogy nincs benne DPF, viszont rengeteg csoportban, posztban illetve sok embertől hallottam hogy nekik is ilyen van és abban van DPF, ezért kíváncsi vagyok hogy létezik e részecskeszűrő nélküli verzió ebben a motorkódban?

jan. 4. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik dpf-es. De ha gond van vele, dpf kiváltót bele, aztán megy tovább. Ha kifejezetten dpf nélkülit akarsz akkor a korai 2.0pd-ből még 2004-2005 környékén még volt, de már meg nem mondom pontosan melyik motorkód.
jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1.9 BXE volt ami eredetileg DPF nélküli ha jól rémlik.
jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Beni999 válasza:
0%
Az Audi A4 1.9 Tdi-vel szerelt motorokban nem volt egyikben sem DPF, én tavaly októberben kaptam szét az enyémet és nincs benne, tehát akármelyik a4 1.9 diesel vagy pd tdi-t vennétek, nyugodtan, mert nincs benne, csak a 2.0 tdi-kben van részecskeszűrő, ahogy az egyik felhasználó írta, egy-két motorkódúba nem tettek.
jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 B7ről beszélgetünk. Azok dpf-esek.
jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beni999 válasza:
Az enyém B7 BRB 1.9 azóta szét van szedve, és nincs benne részecskeszűrő
jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, B7 1.9-en belül a BKE és BRB volt talán a DPF-es. Ha szét ven szedve az a része, a vezérműtengely elárulja, DPF-esben más fajta van. Illetve szerelés nélkül a pótkerék mellett van PR kódos matrica, az azon lévő 3 karakteres kódokat beírok egy dekódolóba, és közte lesz, ha gyárilag DPF volt rajta, netalántán részecskeszűrő előkészítéssel gurult le a gyártósorról.
jan. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A brb gyárilag dpf-es, nekem is volt, volt is benne dpf. A tiedből valószínű valaki már kiiktatta.
jan. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!