Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a világ legmegbízhatóbb...

Melyik a világ legmegbízhatóbb,legstrapabíróbb autója?

Figyelt kérdés
Katonai járműveken kívül, én talán a land cruisert mondanám.
jan. 5. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
#8 Ha ebben a történetben valami ciki, akkor az az, ha valaki a létező legszarabb elektromos autót, a Teslát veszi. Fényévekkel jár az európai színvonal alatt, tény hogy már az sem olyan, mint régen (közel sem), de a Tesla még ettől a lealacsonyodott színvonalnak sem ér még csak a közelébe sem. Na, ezért adni több tízmillió forintot, AZ a ciki.
jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Azt se mondanam cikinek, de egyetertek a tobbiben. Pont azok nem ismerik a minoseg fogalmat akik a 90-es, 2000-es evek jo autoit nem ismerik. Ok elajulnak a minosegerzettol is. Plasztik, olcso borutanzat vagy zsakvaszon karpit meg tapipancsi tapikilincs, orrhangon dongjon a hifi, gyorsuljon, ennyi eleg. Az a baj a kaszni is ugy dong mint a hifi, mikor becsukod a bodet. 😂 Vissza a 70-es evekbe. De ezt ugy sem ertik.
jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én mondjuk hamarabb megnézek egy szép ladát vagy valami 30+os bmwt mercit mint egy unalmas tucat teslat.
jan. 5. 16:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés kérdező vagy bármilyen mai tucat autót😁
jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
IFA, már van amelyik 40 éves és dolgozik.
jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dzsendzsi2 válasza:
Ha hivatalos megbízhatósági listát nézzük akkor toyota de szerintem megbízható mindegyik ha karbantartja az ember rendesen és nem csak hajtja lesz ami lesz alapon
jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!