Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak magyarországon elhagyat...

Vannak magyarországon elhagyatott benzinkutak?

Figyelt kérdés

Egy autós fotózáshoz keresek ilyen helyszínt. Budapesten a Fehér útit ismerem csak, de ott nagyon kaotikus az állapot és a csövesek is basztatnak minket ha odamegyünk.

Ismer valaki máshol elhagyatott kutakat?


jan. 7. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerek, de az el van torlaszolva betontömbökkel, nem tudsz bemenni a kútra. Szerintem max. faluban van olyan, ahol el van hagyatva és be is tudsz menni.
jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 Tudom melyikre gondolsz, igen el van torlaszolva, de be lehet menni! Ne írd le te sem melyik, mert nem lehet tudni a kérdező milyen szándékból menne oda, lehet, hogy csak megnézni, viszont sok eset volt már, melyben épületégés lett ilyesmi miatt.
jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tényleg csak fotózni szeretnék, nem vagyok piromániás... ":D

De tudom, gyik-en mindenki azt ír amit akar

jan. 7. 00:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Balatoni út.
jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Móron emlékeim szerint még mindig üres, ahol sokan fotóznak
jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kecskemét, a 441-es út, Nagykőrös felé is van egy.
jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van pesten egy, de belakták a csövesek, életveszélyes, kutyák szabadon. Nem mernék bemenni.
jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Arról beszél a kérdező a kérdésében...
jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah nem szoktam elolvasni
jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor kb. 10 éve jópár kutat bezárt a Shell, akkor sok helyen elhagyva maradtak töltőállomások.

Kettőt ismerek ilyet, az egyik Mezőkövesdnél a 3-as főút mellett, az többméteres gazzal is be van nőve már, a másik pedig Tiszavasváriban a temető mellett a Nyíregyháza felőli végénél a 36-os főút mellett.

jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!