Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több száz kilométeres út...

Több száz kilométeres út közben érdemes pihenőidőket tartani?

Figyelt kérdés
Kizárólag az autó szempontjából kérdezem, ha valaki 6-700 km-t akar végig döngetni autópályán. 130-as tempónál kicsivel 2ezer fölött forog a motor. Néha-néha érdemes szüneteket közbe iktatni, ha nem is leállítani de alapjáraton járatni hogy kicsit hűljön vissza a gépezet? Vagy teljesen felesleges, ha egy valaggal kibírja a sofőr akkor megállás nélkül bírja a kocsi?

jan. 7. 20:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

14 csak azt hagyta ki a képletből, hogy nem egyformák az emberek.

Ismerek én is olyat aki egy seggel rendszeresen vezet 800km-t.

jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 veterán vas ***** válasza:

#20.

Természetesen a hozzászólással nem azt akartam érzékeltetni, hogy "húmekkorapilótavagyokén"! 😉

Ahogy írtam, kipihenten indultunk, jó időjárási viszonyok mellett gyér forgalomban, szóval ideális volt minden.

Ilyen feltételek mellett, egyáltalán nem volt fárasztó az említett táv.

Amiben tökéletesen egyetértünk: aki érzi hogy pilled, ne legyen rest, az első parkolóba pihenjen egy órát!


Vigyázzunk magunkra-vigyázzunk egymásra!

jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!