Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma kezdtem a vezetest es az...

Ma kezdtem a vezetest es az oktato azt mondja hogy keszuljek arra fel,hogy lehetseges hogy lesz baleset oktatas alatt?

Figyelt kérdés
Ez valos felelem?
jan. 8. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Tél van,, hó, jég, stb..
jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Bármikor történhet bármi. Nem tudom, miért mondta az oktató. Azért, mert te mondtad neki, hogy félsz ettől, vagy mi volt az előzménye?

Amikor én tanultam, pont a vizsgára mentünk, de egy sráccal még ment egy órát az oktató, hogy gyakoroljon. Közvetlen a vizsga előtt ütött el egy szabálytalanul elé kanyarodó biciklist. Nagy gond nem lett, de el tudod képzelni, mennyire "megnyugtatta" a srácot. Aztán úgy tudom, levizsgázott sikeresen.

De fel kell készülni mindenre, az nem árt. Csak nem tudom, ilyenre mégis hogy készüljön fel egy tanuló?

Én sok amatőr gokartversenyen indultam, az arra biztosan jó volt, hogy ha belém jön valaki oldalról vagy hátulról, talán tudjam korrigálni, mert ott ez gyakran előfordult, és úgy kellett kikeveredni belőle, hogy lehetőleg időt se veszítsek vele sokat.

jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mindenképp furcsa, hogy így kezdi az oktató, aki elvileg pont azért is felel, hogy ne történjen baleset az oktatás alatt... Plusz ez aztán ad a tanuló önbizalmának. :/ Én egy ilyen után elgondolkodnék, hogy jó oktató választottam-e...

Nyilván olyan baleset megeshet, hogy pl. álltok piros lámpánál és a mögöttetek haladó belétek koccan, mert nem tart követési távolságot, stb., de azért nem ennek a hozzáállásnak kéne az általánosnak lennie. Szerintem.

jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki így kezd egy oktatást, annak hatalmas red flag. Nem lehetne másik oktatót kérni? Esetleg egy jobb autósiskola? Senki nem kötelez rá, hogy a gyakorlatot is ugyanott végezd el, mint az elméletet.
jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen szövegkörnyezetben hangzott el. Önmagában így nagyon durva, de ha leírod pontosan a beszélgetésnek ezt a részét, lehet már nem is olyan ostobaság.
jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minek mondta? Megyeszékhelyen vezettem, ott mindennapos a koccanás, de nem azt jelenti, hogy mivelünk történt.
jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!