Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alvázszámnál és körülötte...

Alvázszámnál és körülötte minimális rozsdafoltok vannak, megoldható valahogy az eltávolítás vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Teljesen jól kivehető és 100%-osan olvasható, csak ugye látszódik a rozsda színe, néhol a karakterek között, és konkrétan az alvázszám körül. Az eredetvizsgán nem volt gond vele, átment teljesen, de műszaki is kellene rá. Lecsiszoljam, lefessem vagy mit csináljak vele, ez érdekelne engem.

jan. 9. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Műszakin annyira sem fogják nézni, előtte tilos hozzányúlni, ők akarják mindig olvashatóvá tenni.

Konzerválás szempontjából én le szoktam drótkefézni, majd átkenem valami rozsdagátló alapozóval, festékkel.

De ami már elkezdte, idő kérdése, és olvashatatlan lesz. :(

jan. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a problémád a jogi része, akkor nem kell tőle tartani, majd ha odáig jut a dolog, akkor feljegyzik, hogy természetes öregedés miatt olvashatatlan. Ennek semmilyen negatív hatása nincsen, nem kell vele foglalkozni.


Ha csak szimplán a külső megjelenése érdekel, akkor meg vegyél rozsdaátalakítót, használd rendeltetésszerűen, utána alapozd le. Mást ne csinálj vele. Ennyit még szabad, de ha túlzásba viszed, akkor az alvázszámmal való mókolásnak tekinthető, ami bűncselekmény. Tehát ne csinálj vele semmit, ami extrán kiemelné azt, egyszerűen csak távolítsd el róla a rozsdát és nyomd telibe valami alapozóval, kész.

jan. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a régi megoldás, ledrótkefézed és vékonyan meghúzod gépzsírral.

Azért az előzőket javasolnám én is inkább

jan. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!