Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorbiciklihez milyen jogsi...

Motorbiciklihez milyen jogsi kell?

Figyelt kérdés

A? A1? A2? Mik azok a követelmények, melyek megszabják, hogy milyen "A" kell? Csak A A1 és A2 van? Melyik milyen motorhozkell?

Kicsit nyakatekert a kérdésem, remélem értitek...



jan. 9. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két kattintás volt a google-n.Ne legyél már debil!

[link]

jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg AM, de a teljesítményétől és hengerűrtartalomtól függ.
jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert van egy 550-es motorom, és kiváncsi vagyok, hogy ahhoz milyen kategória kell. Most már tudom.
jan. 9. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó hát benne van a nevében: motor és bicikli.

Ha egyszerre csinálod a kettőt, adnak rá kedvezményt.


Különben érdekes gondolatmenet, hogy előbb veszel egy 550-es motort és után érdeklődsz a jogosítványról. 😁

jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt terepen használom, azért nem kelett eddig jogsi, de hogy közúton is tudjam használni, ezért érdekel a dolog. Mármint a jogsi megszerzése.
jan. 9. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es,az hogy előbb motor,aztán jogsi-gyakoribb mint hinnéd.A sokadik mocim egy 600-as enduró volt,akkor még 150 cm3-is jogsival.Konkrétan volt olyan,a saját motorommal mentem a rutinpályáig,ott átültem az ottani motorra,majd az órák végén a sajátommal haza.Gond nélkül sikerült a korlátlan...
jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!