Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség, ráz az autó kasznija...

Segítség, ráz az autó kasznija! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdődött, hogy minden beszálláskor és kiszálláskor mikor megfogom az autó ajtaját, vagy valami fémet, akkor akkora áramütést kap az ujjam, mintha a konnektorba nyúltam volna. Viszont a korábbi teleken is volt ilyen probléma egy suzukival, de fél éve már Volkswagenem van, de ennél is ugyanúgy fennál a probléma, mint a suzukinál. És KIZÁRÓLAG télen, illetve hideg időben van ez. Nyáron sosem volt ilyen gond. Már csak úgy merem kinyitni az ajtót, hogy a műanyag részeit fogom meg, különben úgy megcsapja a kezemet, hogy az eszméletlen! Van ez ellen valami praktika? Már kikészülök ettől. Ma délelőtt úgy megcsapott a biztonsági öv csatja, hogy 10 percig zavart voltam tőle. Illetve ettől lehet szív vagy agykárosodás?

jan. 11. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vastag muszalas ruha, a teli cipod es a szaraz levego az oka. Statikus feltoltodes. Gyakorlatilag nem az auto raz meg teged, hanem te az autot.
jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Üléshuzat, ruha anyaga a ludas.
jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a ruhád okozza. Pár napja engem is "megrázott" a kilincs kiszállásnál a vadiúj vastag szteppelt kabátomban.
jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez azért van mert keveset szexelsz és túl vagy töltve feszültséggel.
jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4

👍😱

jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kesztyű?
jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krwkco ***** válasza:

Csak az autó szoktt megrázni? Vagy más fémtárgy is, ha ugyanúgy felöltözve hozzáérsz?

Ha csak az autó, akkor érdemes leföldelni. Pl. egy lecsupaszított vezetéket felkötni a kipufogóra (vagy bárhova), úgy hogy leérjen a földig.

[link]

Ha nem az autó, hanem Te töltődsz fel, akkor ez nem segít.

jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krwkco ***** válasza:
Vagy először könyökkel kell hozzáérni egy fémrészhez. Akkor a kabáton keresztül kiméletesen "kisülsz".
jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha sapkat hasznalsz, ne vedd fel mielott beulsz, csak miutan kiszalltal.
jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!