Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka ha egy renault...

Mi lehet az oka ha egy renault clio 1.5 diesel 50kw autó menet közben leál? Esetleg porlasztó?

Figyelt kérdés
Igazából semmi baja nem volt az autómnak nő vagyok nem igazán tudom biztosra mi a baja közelben elvittem szerelőhöz meg mondom őszintén nem a legjobb szerelő azt mondta szerinte porlasztó de porlasztó miatt menet közben leálhat? Aki ért hozzá kérem pár infóval segítsen köszönöm
jan. 12. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért próbáltam Gyors lenni mivel a kislányom a kezemben van.
jan. 12. 12:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Utána beindul?

Gázolaj szűrő is tud fura dolgokat produkálni ha rég volt cserélve.

jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen autóm, szét is szedtem atomjaira, a porlasztóhibával nagyon nehezen indul az autó, nagy a résolajveszteség.

Persze hogy ezt mondja az a görény, evvel tud téged elhúzni a legjobban.

Van a nagynyomású szivattyúban egy nyomásszabályzó szelep, az vacakolhat.

De lehet még valamilyen szenzor-hiba, tárolt adatokat kellene kiolvasni, ott fix, hogy bejegyezte a motorvezérlő, mi a kínja. 2001 utáni cliók már eléggé el vannak látva hibakódokkal, rögzítenek minden hibát.

jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta nem indul be a szerelőné van de tényleg semmi baja nem volt az autónak nyáron egyből indult mikkor nagyon fagy volt most télen akkor kB 3.jára be indult egyszerűen jöttem hazza fele hála istenek már a kapu bejáró előtt történt hogy magától le ált. Próbáltam be indítani több fele képpen másnap is kilodtam vele de semmi
jan. 12. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy 2006 renault clio 1.5 diesel
jan. 12. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!