Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószalonban a kiállított...

Autószalonban a kiállított kocsikat meg lehet nézni, beleülni úgy hogy nem szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
A Merci a kedvenc márkám, gondoltam beugrok a helyi Pappas auto-hoz, hogy megnézzem őket, beleüljek, hol tart most a márka, de vásárolni nem szeretnék, nem is tudnék több 10 millióért autót venni. Szerintetek meg lehet ezt csinálni, nem fognak kidobni?

jan. 14. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha hihető a meséd, és szépen fel vagy öltözve, akkor talán.

Ha fiatal lány vagy, esetleg meg is "nyerheted" a meseautót.

Szöszmösz mackóban és fokhagyma szagot árasztva semmiképp.

jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, ha bemész, akkor addig nem jöhetsz ki amíg nem vettél legalább 1 autót.
jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próba-cseresznye.
jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha elhiszik rólad ránézésre hogy tudnál venni, akkor igen
jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondold csak el hogy neked lenne egy teljesen új autód és valaki meg az utcáról ilyen kéréssel oda állna neked, te mit válaszolnál neki??
jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Én biztos elverném aki ilyen hülyességel tartja fel a munkámat....
jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szalontól függ, meg helytől is. A Bécsi Volvo szalonban nyitva van az összes bemutatóteremben kiállított autó és bele lehet ülni, meg lehet nézni, ki lehet próbálni bennük mindent. Mert nem zsákbamacskát akarsz venni, hanem olyan autót, ami tetszik. Az ilyen autókat majd eladják árengedménnyel azért, mert bemutató autó volt a szalonban.
jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan, az erdeklodobol lesz a vevo. Semmi kart nem okozol.

Amelyik szalon alkalmazott ezert elhajt, oda a labam nem tennem be tobbet az eletben.

jan. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki!

Köszönöm mindenkinek a választ, ma meglátogattam az említett szalont, egyáltalán nem voltam kiöltözve. Megkérdeztem az értékesítőt, hogy szabad-e körbe néznem, amire azt válaszolta, hogy természetesen. Nagyon készséges és kedves volt. Megnéztem a modelleket, nem csalódtam a márkában, még mindig csodálatos autókat gyártanak.

:-)

jan. 20. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!