Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell beprogramozni az...

Hogyan kell beprogramozni az autóriasztó távirányítóját?

Figyelt kérdés

Lemerült benne az elem és úgy tudom hogy újra kell programozni, még nem cseréltem elemet mert lehet hogy be se tudom majd programozni, főleg hogy nem találtam róla semmi leírást.

Laserline 910-ről van szó ha jól tudom, csak ez piros ledes.


[link]

Így néz ki a távirányító csak piros a led.


2010. okt. 23. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Ellenõ+rizd, hogy minden ajtó nyitva van, amikor használod a távirányítót.

2.Tartsd nyomva a távirányító gombját, amíg a LED abbahagyja a villogást.

3.A gomb elengedése utána LED folyamatosan világít.

4.Nyomd meg még egyszer a gombot és a LED kialszik.

5.Nyisd ki az ajtót és tartsd a távirányítót közel a gyújtáskapcsolóhoz és nyomd meg a tárirányító gombját még egyszer. 6.Most add rá a gyújtást, várj 10 másodpercet és kapcsold le a gyújtást.

7.5 másodperc múlva a távirányítónak mû&ködnie kell

2010. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megint én.

Az előbb elfelejtettem írni a privát mondanivalómat. Az összes kulcs betanítása ugyanúgy zajlik.Azt hogy pontosan hogyan kell, azt seholse fogod megtalálni. Próbálkozz!

A lényeg: ajtók nyitva , beülsz, és a fentebb írtak alapján figyeled a led villogását / folyamatosan égését.

2010. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2010. okt. 23. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Mihamarabb cseréld ki az elemet és használd egészséggel!Két kocsink van,mindkettő riasztós és soha nem kellet ujra betanitani!!Mikor egyikét széttörtem mert ráesett valami azt megcsináltattam és akkor kellett tanitani.fölhivtam aki csinálta és az ahogy mondta én úgy csináltam és pik-pak jó lett.Szerintem cseréld ki az elemet és kész!!Ha nem akkor ott más a baj!
2010. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.

Ma cseréltem elemet, bekapcsoltam a riasztót és minden úgy működött mint régen.:)

2010. nov. 12. 16:28
 6/6 anonim válasza:
Hello és milyen tárvirányitot használtok hogy kb milyet vegyek pl.: Mazda 323F Vi 1999 es kocsihoz. ???
2017. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!