Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jó Autocom adatok?...

Melyik jó Autocom adatok? Diesel befecskendezés.

Figyelt kérdés

Néha 3 hengeren indul és 4-5 másodperc múlva már mind a 4. Ezért keresem mi a probléma.


Alapjáraton ezeket mértem valós időben:

1. henger: min +0,29 : max +0,42 mg/löket

2. henger: min +0,28 : max +0,43 mg/löket

3. henger: min +0,02 : max +0,15 mg/löket

4. henger: min -0,74 : max -0,89 mg/löket


Gázolva kb. 2300 fordulaton ennyire mentek fel:

1. henger: min -0,06 : max +0,43 mg/löket

2. henger: min +0,11 : max +0,48 mg/löket

3. henger: min -0,07 : max +0,23 mg/löket

4. henger: min -0,18 : max -0,92 mg/löket


CFFB motorkód, 2,0TDi. Húzni jól húz.


jan. 19. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Egy kép:

[link]

jan. 19. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Helyes értékektől függetlenül, látszik hogy nem egyeznek, tehát valahol szar van a levesben. Befecskendezők ki, bemérés.
jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyinek kellene lennie, de az egyik eléggé eltér a többitől. Vagy pont az a jó, nem tudom...
jan. 19. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelű a kérdés, de sajnos én sem tudom, melyik a helyes érték. Esetleg nézhetnél résolajat. Az pofonegyszerű, és talán lehet belőle következtetni a rosszra.
jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Mint írtam, ezen a ponton tök mindegy mennyi a jó érték. Az eltérés nyilvánvaló hibát mutat, hogy melyik a rossz, az itt már végülis tök mindegy. Ki kell őket venni és beméretni, ott majd megmondják, hogy melyik a ludas.
jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!