Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Viszonylag elég jó állapotú...

Viszonylag elég jó állapotú 1998-as BMW e36 320i -t elcserélnétek vagy lecserélnétek egy pár évvel fiatalabb e46 320d-re?

Figyelt kérdés

#BMW #BMW 320 D #BMW E36 #Benzin, dízel
jan. 19. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Igazából az e36 hobbi autó, hétköznapi használatra már sajna nem igen használom mert sokat fogyaszt sajnos, nyáron még hagyján de télen borzasztóan sokat eszik a városban. (12-13 liter)

Szeretem, 10 éve van nálam, nem szívesen adnám el de ártani se nagyon szeretnék neki azzal, hogy sokat áll.

jan. 19. 16:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem cserélném le. Nekem is volt E36 320i szedánom, gyönyörű állapotban szép kivitelben, imádtam. Csak aztán lett egy olyan munkám amihez sokat kellett utaznom, és úgy döntöttem hogy nem az E36 mellé veszek valami régebbi dízelt, hanem inkább eladtam az E36-ot (elég sokért vitték) és vettem egy erős közepes E90 325d-t helyette. Tök jól bevált az E90 de azóta is bánom hogy eladtam az E36-ot. Oldschool BMW, ezt már az E46 sem tudja annyira, dízellel meg főleg nem.


Persze a szükség diktál, de ha teheted én inkább megtartanám hobbinak és mellé vennék valamit. Egy szép E36 sorhat benzinnel olcsóbb már nem lesz, ha tartod az állapotát.

jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Alapból az e36 értéke növekszik
jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, nem kellett rajta sokat gondolkodnom, úgyhogy inkább megtartom, butaság volt ilyen hülyeségre gondolni :)
jan. 20. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövid távokat mész akkor kell az e36 mellé valami olcsóbb kisautó napi gyepálósnak és kész a BMW meg hobbi autónak és ennyi
jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!