Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota C-HR jó kocsi családi...

Toyota C-HR jó kocsi családi autónak?

Figyelt kérdés
Elég tágas, jó a fogyasztása?

jan. 19. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom, hogy nem.

Két tízéves fiúval a hátsó ülésen, nyaralni elindulni húzós, kell a nagyobb autó egy családnak.

2 évig volt meg, és RAV4-re cseréltük, kizárólag a fenti okok miatt.

Plusz negatívum az apró hátsó ülés melletti ablakok. Jól néz ki, meg minden, de kicsi, és eléggé klausztrofóbia érzés benne hátul ülni. Úgy gondoltam hogy az autó kinézete ezt majd kompenzálja.

Kompenzálta is, mert én csak elől ültem, és nem is szeretnék utasként hátul.

jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyi volt a fogyasztása?
jan. 20. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem pontosan, de nekem nem volt a legjobb. Sokat használtam városban, és a környékünkön 30-as korlátozás van mindenhol. A hibrid akksi nem tudott nagyon tölteni, így a fogyasztáson se sokat segített.

Télen ugyan így, városban 10L körül volt, nyáron ha jól emlékszem 6.

Nyilván más körülmények között sokkal jobb lehet. L

Nézz szét Spritmonitoron, tényleges fogyasztásokat fogsz látni.

A RAV4 teljes átlaga 3 év alatt eddig 7.36, a legjobb 5.33 volt, a legrosszabb pedig 11.92 télen. Pályán 6 literes átlag.

jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!