Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni használtan...

Megéri venni használtan valamilyen egyszerűbb kabriót?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, nem igazán értek a kocsikhoz és nincs is sok tapasztalatom velük, ezt nézzétek el nekem. Viszont régóta vágyom egy kabrióra, nagyon tetszenek. Újonnan viszont nekem túl drágák és ráadásul nekem a régebbi, egyszerűbb, kisebb típusúak tetszenek jobban, nem szeretem személy szerint ezeket a mai modern nagy kocsikat. Legjobban annak örülnék, ha a régebbi kisebb kabrió modellekből lenne újonnan, amiket még meg tudnék venni, de gondolom újonnan ma már ez esélytelen. Bár ha lenne ilyen egy olcsóbb kategória, nagyon örülnék neki.

De ha nincs, akkor érdemes lehet szerintetek használtan egy régebbi, egyszerűbb kis kabrió autót venni, vagy készüljek fel rá, hogy sok macera lesz vele? Ha esetleg mégis érdemes, tudtok nekem ilyen típusokat említeni és hogy esetleg hány évesek lehetnek maximum, mire érdemes odafigyelni és felkészülni vele kapcsolatban? Köszönöm szépen előre is!



jan. 20. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri.
jan. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg. Kisebb a válászték és nehezebb megszabadulni tőle, ha meguntad.


Amúgy hasznaltauto.hu-n tudsz szűrni kabrióra.

jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Hogy érné már meg...?
jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már csak azt éri meg.
jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
55%
Arra a két hónapra, amíg használni tudod, mem éri meg.
jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!