Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 60/4, ducati energia,...

Zeldor kérdése:

Simson 60/4, ducati energia, 21 BVF, fuvóka 90, miért csak 75 körül van a vége ?

Figyelt kérdés
Szujó rezó, gyertyakép jó.

jan. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 75 nem rossz egy simsontól.Első lánckerék van 3-4 méret,próbáld ki más áttétellel.Vagy 5-ös váltóval.
jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Stroboszkóppal fogom hamarosan ellenőrizni a gyújtást, esetleg még azzal nem stimmelhet valamit. A lánckerék most 14-es, 16-ossal nem valami dinamikus, 15-ösöm pedig nincs
jan. 20. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
1-es vagyok.Volt egy 251-es ETZ-m,régen,gyári 10ezer km-rel.130 körül volt a vége.Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem szegényebb,50-es keverékkel használni.Nem azonnali volt a hatás,először csak az tünt fel hogy tisztább a hangja,ahogy a lerakódott olaj kiégett a kipufogóból.Nem sokkal később már akasztotta az órát,140-ig volt skálázva,a mutató állása alapján kb 160 lett a vége.Csak a benzin miatt.
jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az 95-ös vagy 100-as benzin számíthat?
jan. 20. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Most egy nagy enduróm van,95-ös ből 4 litert eszik,100-as ból 3.5 körül

Kocsinál is próbáltam:95-ös 7.8-8 liter,100-as 7-7.4...van különbség.

jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezer millió dolog miatt lehet. Rossz előgyújtás, gyújtás, préshézag, karbi beállítás, henger vezérlés, stb.

Ennyiből nem derül ki hogy mi a baj.

Lehet csak simán rövid az áttételed, vagy befog a fék, mi nem tudhatjuk.

Simsonnál nem hiszem hogy van akkora kompresszió hogy 100as benzin kelljen.

jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szolovjov ***** válasza:
Nekem a 70-es 4 felömlős sem nagyon megy 80 fölé. Gyorsabb a köbcentitől csak minimálisan lesz. Ahhoz fordulatszámot is kell növelni. Én sem a tempó miatt csináltam 70-esre és 5 sebességesre, hanem az erő miatt. 20-as Mikuni porlasztóval használom.
jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben kiderült végül hogy simán a henger nem képes magasabb fordulatra
márc. 31. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!