Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vivaro 2005ös kisbuszon...

Anonimkrd kérdése:

Opel vivaro 2005ös kisbuszon lehet figyelni a pillanatnyi és az átlag fogyasztást?

Figyelt kérdés

Van egy 99es évjáratú t4es viszünk is, azon van olyan, hogy mutatja mennyit fogyaszt abban a pillanatban és az átlagot is, amit tudok nullázni és újra indítani. Opel vivaro 1.9tdi 2005 van most nekem, ezen lehet ilyet?

A kilométert mutatja, hogy mennyit mentem és azt tudom nullázni és újra számítja, és az órát.

És amúgy mennyit fogyaszt egy ilyen, pl 90el menve ötösben, és pl 1-es, 2-esben alapgázon?



jan. 22. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van gomb az ablaktörlő kar végén akkor lehet, ha nincs, akkor nem. Az aktuális fogyasztás nagyban terhelés függő. Átlagfogyasztásról tájékozódni a Spritmonitor.de oldalát javaslom.
jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!