Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000 PDTDi füstöl?

2000 PDTDi füstöl?

Figyelt kérdés

Most a hidegebb időkben vettem észre, hogy kicsit jobban füstöl, mint ilyenkor kéne. 2006 passat. 290e km, magyar autó, 160-nál teljes motorgenerál. Nem tudtam teljesen belőni, hogy most ez kék vagy fehér, van hogy fehérnek látom, de van, hogy kéknek, amikor sűrűbb. Szagra fura, nem tudnám megmondani mi az, de nem egy hibátlan autó jut róla eszembe.

Érzésre nincs probléma a kocsival, indul ahogy kell, kombinált fogyasztása kb 7-7,5 liter most télen.


A videó kicsit enyhébbnek mutatja, mint ahogy én látom élőben. Főleg este, amikor állnak mögöttem a lámpánál, sokszor nem látszik a másik kocsi! :D

[link]



jan. 24. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen volt, szerintem a tökéletlen égés okozza. Katalizátor /DPF ki van iktatva? Ha gyárilag volt benne, szinte biztos. A PD és a DPF nagyon rossz párosítás volt, ezért az összes alól ki van vágva.

Olajkályha, ennyi. Én el is adtam, mert nem kívántam együtt élni ezzel a hanggal és szaggal.

Amúgy üzemanyag függő. Ha OMV-n tankoltam, akkor közel sem füstölt annyira. Molos gázolaj hol jó volt, hol nem. Volt, hogy ködgép lett tőle az autó.

jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!