Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó hajlamosabb...

Melyik autó hajlamosabb kevésbé a rohadásra? Volksvagen, Renault, Skoda, Peugeot, Dacia, Suzuki?

Figyelt kérdés
jan. 25. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Renault Thalia
jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább típusonként lehetne nézni.


Pl. az egyes logan nagyon rohad, a későbbiek nem olyan rosszak.

jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Melyik évjáratok, melyik típusok?

Most feltettél egy kérdést, amire sokan válaszolhatnak majd, de okosabb nem leszel tőle, mert a válaszolók sem tudják, mire gondolsz konkrétan a 6 márka közül, meg te sem fogod tudni, hogy ők mire gondoltak, hacsak nem konkrét évjáratokkal és típusokkal való tapasztalataikat osztják majd meg.

Nagy általánosságban a Daciáról hallani ezek közül, hogy az első Logan sorozatot szereti a rozsda, ahogy előttem is írták. A többi szerintem hasonló. A Volkswagen például a négyes Golf 1997-es megjelenése óta 12 év átrozsdásodás elleni garanciát ad. De ez nem jelenti azt, hogy 15 évesen ne lehetne szétrohadva, ha sosem ápolták, mosták az autót, meg sózott osztrák utakon járt rendszeresen.

jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Renault kaszni állapota lesz a legjobb, ha nem volt balesetes.
jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amelyiket garázsban tartották és ellátták akár utólagosan tisztességes viaszos alvázvédelemmel.


Típus alapján lehetne ezt valamennyire megmondani, de továbbra is az az igazság, hogy 10 év körül ha kint van tartva és nincs rá odafigyelve akkor minden autó hajlamos rohadni.

jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A garázsban tartott autó jobban rohad mint a szabad ég alatt tartott! Maximum a fényezés fakulása igaz a csillaggarázsra.
jan. 25. 11:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Mitől rohadna jobban a garázsban tartott autó? Az a legrosszabb, ha füvön áll, mert az arra leszálló harmat aztán párolog fel az autó aljára.
jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot honnan szedted? De komolyan kérdezem, mert ebben semmi ráció nincs.
jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint a kérdező hatos kommentjére írtam. #8 voltam.
jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, azért tartják az értékes veteránokat is szabad ég alatt, nem pedig fűtött garázsban. Te jó ég.

Persze extrém páratartalom mellett rohadhat jobban, de egy normális, száraz, fűtött garázsnál nincs jobb.

jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!