Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú a képen ez a...

Milyen típusú a képen ez a gyönyörű fehér kétajtós sportkupé?

Figyelt kérdés

[link]


Egy facebook csoportban láttam egy posztban és meg nem tudom mondani milyen típusú annak ellenére, hogy márkajelzés nélkül is általában felismerem a kontúrjait bármely típusnak.

Első blikkre G Astra kupéra gondoltam, de annak sokkal ortopédabb a hátulja a B oszloptól. Esetleg valami belpiacos japán?



jan. 27. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Honda sztem
jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Civic 7gen Coupe

[link]

jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Elég sértő az Opelekre nézve, hogy ezt a romhalmazt Astrának nézted... na mindegy.


Ez csak egy szakadt hatos Civic, amit valami hülyegyerek próbált Type R megjelenésűre kókányolni.

jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Ez neked gyönyörű, ???

Mint egy opel vagy sevrolé.

jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4: Ezen a képen ebből a szögből laikusként első blikkre elég szépen néz ki, igényes optikai tuninggal, de valóban... Most megnéztem milyen egy mezei 7gen Civic kupé és ugyanolyan ronda szappantartó dizájn mint az Astra G kupé.

[link]

[link]

jan. 27. 12:56
 6/12 veterán vas ***** válasza:
100%

11:49 "gyönyörű kétajtós sportkupé"


12:56 "ronda szappantartó dizájn"


Elég gyorsan változik az ízlésed. 😁

jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A baj nem az, hogy az első képen még gyönyörű kétajtós kupénak láttad, hanem az, hogy "igényes optikai tuninggal". Ha a kérdezőnek ilyen az igényes, akkor nem akarom tudni, hogy ő mit tart csúnya/igénytelen optikai tuningnak. :D Ez semmi több a klasszikus mezei ötezerforintos rizsjóska "tuningnál". Eleve a Type R-re akar hasonlítani, AMI EGY FERDEHÁTÚ, ez meg egy kupé, tehát az igénytelenség már itt is megmutatkozik. Ez optikailag kb. olyan hatást kelt, mint egy teszkós dísztárcsa: úgy néz ki, mintha egy 2 éves gyerek megpróbált volna lerajzolni egy alufelnit, aztán a végeredményt fröccsöntött műanyagból megalkották volna és aztán 5000 forintért árulják a szettért. Azaz szép akar lenni, de borzalmas ocsmány igénytelen.
jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6: Az általam linkelt valóban pofás kis optikai tuning, afféle Type-R kit-tel spoiler-rel és mattfehér fényezéssel, de az alap Civic kupé tényleg elég közönséges. Nagyon sok múlik egy igényes optikai tuningon.
jan. 27. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 DE 👏 EZ 👏 NEM 👏 IGÉNYES 👏


Ne szórakozz már ember.

jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Elfogadom, hogy szerinted pofás optikai tuning, nekem viszont egyáltalán nem tetszik.

Ennyi, lépjünk tovább.........

jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!