Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mennyire lenne...

Első autónak mennyire lenne jó egy audi a3 1.6 ambition?

Figyelt kérdés

jan. 27. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jó.

Az hogy milyen állapotban van, ne is törődj vele.

jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem költenék annyit egy kocsira, de van aki elszórja.
jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs elrohadva akkor hibátlan. Kb olyan mint egy csótány, olajat csipegetik ugyan, de ha figyelsz az olajára a világból kivisz.
jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Koaxk Ábel ***** válasza:

Mivel nem írtad melyik generációs A3-ra gondolsz, így viszonylag nehéz válaszolni. De mivel ebben a topicban álltalában relatíve öreg autókra kérdeznek rá, így feltételezem a 8P modellre gondolsz.


Ha kell azaz érzés, hogy prémium autóban ülsz, az A3 egy nagyon jó kis autó, sokkal minőségibb mint a korabeli golf. Ezt leszámítva egy lomha dög lesz, szóval, ha úgy várnád azt a fajta prémium érzést, hogy az autópályán lehúzódnak előled már csak a logó miatt, na az nem ez az autó.

jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Remek!
jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Èn Lada Samaràn tanultam. Elsõnek jò volt,az alapokat megadta. A cipõtalp volt az ESP/ABS szenzor. Egy A3 biztos megteszi. Napi rohangàlòs lesz,vagy hètvègi kedvenc? Alkatrèsz àrakat is vedd szàmìtàsba. A prèmium 20 èvesen is prèmium àrat kèpvisel. Amùgy jòl nèz ki,az asszony is ilyet akar a nagy kombi mellè,a mūszaki àllapot meg egyedi kèrdès,hozzà èrtõ szervìzbe vidd el vàsàrlàs elõtt.
jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Napi rohangàlòs lesz
jan. 28. 16:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Audi akkor kezdett prémium lenni, mikor megjelent az A4 B8-as verziója (A6tol felfelé régen is az volt) , 2007-8, és attól felfelé. Sajnálom de az A3 nem az 😢
jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azért az a4 b5, a b6, na de a b7re se lehet elmondani hogy nem prémium. Az a futómű, az az összeszerelési minőség, az alcantara, a bose, 930 féle kényelmi kütyü. Na de az a3 az valóban nem prémium, jobb benne ülni mint egy golfban, de technikai különbség nincs.
jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Interneten mindenhol így írják, ott volt azaz ugrás

a 8.generacional ahol prémium lett. Előtte nem. Nem én találtam ki.

jan. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!