Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1,7 TD isuzu...

Opel Astra F 1,7 TD isuzu motoros. Mi a véleményetek? Mik a tapasztalatok? Megbízhatóság, költségek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:

ha rendes embertől való, akkor remek öszvér.

volt a családban 340.000km -rel :)

a kaszni előbb rohad szét.

2010. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most kinéztem egyet,1994-es 181000 km-el,szép eztétikai állapotban van.De indításnál köhögött egy nagy feketét.Utána már nem füstölt.Mi lehet a baj?Adagoló vagy turbó probléma?Azt mondja az ember szerinte turbó beállítás.Lehet a turbót javítani(beállítani)vagy cserélni kell horror összegért?

Sajnos nem értek hozzá,kérlek segítsetek!

2010. okt. 23. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak 75 lovas ami nem túl biztató, meg azt hallottam hogy az adagolóval sok gond van.
2010. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van 94-es és nekem is nyom fekete füstöt, és azt majdnem mindegyik, de ez adagolo beállitás kérdése, és szivot vegyél ne turbosat, am nagyon jo kis auto
2010. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak az adagolót kell beállítani?

Miből tudom hogy turbo problémája van?

2010. okt. 24. 08:42
 6/10 anonim ***** válasza:
adagolot észre veszed a kormolásrol meg a hangjárol ha azon kell állitani, de ha turbo akkor meg nem ugy gyorsul, rángat STB, de mondom sztem ne vegyél turbosat
2010. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az adagoló külön kezeli az indítási, és az üzemi üzemanyag-mennyiséget. Ha indítás után fekete füstöt nyom, akkor az indítási töltet sok neki, mérőpadon beállítható.

A turbó gyakorlatilag két, tengellyel összekapcsolt turbina, amit a kipufogógáz-nyomás hajt meg. A turbó működéséhez nagyobb kipufogógáz nyomás kell, ezért működését egy szelep vezérli, így csak nagyobb motorfordulatszám esetén működik. A turbinák nagyon magas, akár percenkénti 40 ezres fordulatszámon működnek, így komoly átfolyó olajzásra van szükségük. Ha a turbó meghibásodik, az első jel a hirtelen megugró olajfogyasztás, valamint a kék színű kipufogófüst.

Javítókészlet ára kb. 100 ezer ft, új turbó ára kb. 300 ezer ft.

2010. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vasalo11 válasza:
isuzus astra a legjobb auto olcso alkatrészileg és nagyon üzem biztos
2010. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
üdv minden opelosnak .elmesélném hogy nekem opel vectra a 1.7td isuzus autom van már 2000-ota de szinte csak a kopó dolgokat kell cserélni rajta,az autó szét rohad előbb de a motor még mindig röcc-pőcc még akár -17c hidegbe is .nem egy lebonyolitott tipusu motor .egyszerü nincs bonyodalom !!
2012. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1996os astrához új turbót honnan lehet szerezni???
2013. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!