Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bárki esetleg ismer megbízható...

Helu kérdése:

Bárki esetleg ismer megbízható tuning garázst, ahol választ kaphatnék egy pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan kérdésekre, hogy milyen tuning lehetőségek vannak egy adott autónál. Még annyira nem vagyok otthon ebben a kérdéskörben, ezért szeretnék segítséget kérni.

jan. 30. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a Seatos 1.9 TDI csávó? Tegnap megkaptál minden választ. Nem unod még?
jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezért felesleges tuning garázst keresned, majd én:

A komoly tuning pénzbe kerül, nem elég a motrot (te irtad tegnap) megpiszkálni, kell erősebb fék, féltengelyek, kuplung.

Minden tuning beírandó a forgalmiba, csak hivatalos lehet, még egy hangosabb kipufogórendszertől is erekciót kap a falusi megbízott és vigyorogva szedi le majd a rendszámodat, ha nincs az adott alkatrészről hivatalos TÜV és EU papír, a beépítésről meg hivatalos számla. Minden egyéb (spoilerek, ültetés, pirosra festett féknyereg, csícsa belül és kívül) csak parasztvakítás magadnak és a csodáló haverjaidnak. Megéri?

jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy pontosan miről beszéltek :D Nem írtam semmit "tegnap" és nem vagyok semmilyen Seatos csávó, azok bohócok.
jan. 31. 12:23
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Tőled függ. hogy milyen tuningot akarsz.

Lehet szélesebb, laposabb, erősebb, gyorsabb, hangosabb, csillogóbb,....amit akarsz.

"Csak" pénztárca és ízlés kérdése.

febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!