Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes w212 ha nyàron kint...

Mercedes w212 ha nyàron kint van a 30 fokban akkor nem indul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Elfordítom a kulcsot és nem történik semmi.Hibakód nincs. Ez csak nyàron van télen semmi gond vele. Megjön a nyàr és kezdődik újból egész őszig.

PL: Nyàron reggel elmegyek vàsàrolni délutànra màr a parkolóban úgy felmelegszik valami a kocsin hogy nem indul el. Ilyenkor vàrnom kell pàr óràt hogy ne érje nap a kocsit,àrnyékban legyen. Utànna gond nélkül elindul.



jan. 31. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, az a világból kimegy, örökélet +1 nap
jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hàt akkor én pont kifogtam.

5 éves koràtól van nàlam és azóta van ez a hiba. Egyik merci szervízben nem talàltàk meg a hiba okàt ahova hordom szervízbe.

jan. 31. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy esetleg valami érintkezési hiba a gyújtáskapcsolónál? Ha felmelegszik akkor az anyag tágul és akkor már nem érintkezik. Ha visszahűl ismét lesz érintkezés.
jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég láttam egy videót, amin hasonló volt a gond, felmelegítette külön az ecut és úgy sem indult, tehát az a központi egység volt a rossz. Persze nálad lehet más is rossz, de így látatlanban ennyit tudok mondani.
jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tipp a kaniszter szelepre.
jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!