Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 miért ennyire olcso?

Simson s51 miért ennyire olcso?

Figyelt kérdés

Talaltam egy Simson s51 endurot.

A leiras szerint a motorja teljesen fel lett ujitva es a kepek alapjan rendkivul szép.

Viszont az ára csak 80 ezer forint amit nem teljesen ertek mert lattam simsonokat 1 millio folott is. Ti mit mondtok?? Szerintetek megéri?? Sokat kell utana foglalkoznom vele??



febr. 2. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmegy, megnezed, kiprobalod, viszel valakit, aki ert hozza aztan fejest ugrasz bele.
febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80eft üzemképtelen hiányos simsont lehet venni , ez ha nem lopott akor megéri ha lopott és az eladó elköpi hogy te voltál a vevő akkor bukod a 80eft és amit réköltöttél
febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem veszed meg, engem érdekelne 😁
febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eladó nem hallott még az internetről. Apám is 50 ezerért adta el 10 éve a Simsonját, szerintem fogja is a fejét, mert ma 500-at is minimum kérhetne érte.
febr. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán csak lehagyott egy nullát az ár megadásánál
febr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is 800 ezer lesz az.
febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 Áh, Occam borotvája. A legegyszerűbb válaz az igaz válasz. Valóban, ez a legvalószínűbb.
febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
febr. 3. 10:26
 9/12 A kérdező kommentje:

De egyébként létezik bárki is aki adna 800 ezret egy simsonért??

Mármint annyiért már sokkal komolyabb motorokat tudok venni

febr. 3. 10:28
 10/12 anonim ***** válasza:
aki nem komoly motort akar hanem egy 50ccm simsont , nincs 50ccm komoly motor . nekem van egy 1989es gyári s51 ( csak a gumi nem az ) fater után én vagyok a második gazdája , a lidl parkolóban odajött egy német 1.2 indított majd a végén 1.6m akart adni érte . aki simsonért ennyi pénzt képes kiadni azok már mind 40 fölött vannak
febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!