Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a gond a motorral?

Mi a gond a motorral?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Adott egy rieju mrt 50 supermoto-m és olyan problémába ütköztem hogy nem tudom mi lehet a baja. A nyár folyamán sokat motoroztam földes úton mivel vidéken élek ezért tele ment a karbi kosszal és nem pörgött ki a motor rendesen. Az ősszel ismerősömmel szétszedtük a karbit és kitakarítottuk. Miután összeraktuk nem működött rendesen. Nem volt alapjárat és beindulni is csak úgy indul be ha betolom. Bárhogy állítottuk sehogy se jó. Kicseréltük az alapjárat fúvókát kisebbre de így se működik. Ismerősöm szerint a sok kosz miatt lehetséges hogy elkopott a karbi, ami egyébként egy dellorto 17,5. Azóta a motort beraktam a garázsba de lassan érkezik a jó idő szóval szeretném megcsinálni:). Így bizonytalanul nem szeretnék új karbit venni mert nem biztos hogy az a baja.

Ha valaki esetleg tudna tanácsot adni hogy mi lehet a gond vele azt megköszönném.



febr. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A porlasztó műanyag aljában is van egy járat, és benne egy fúvóka. Azt is kitakarítottad? Vigyázz mert sűritett levegővel nekem sikerült kilőni belőle 😅
febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A karbi csak évtizedek alatt kopik el annyira hogy észrevedd. Ha por ment a karbiba az kinyírhatta a henger-dugót is.

Amitől még hasonló tünet lehet az a membrán vagy a főtengely szimmeringek.

febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!