Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy amg időssebben is „sztátus...

Egy amg időssebben is „sztátuszautó”?

Figyelt kérdés

szeretnék vasárolni egyet a linket autóból, mert tetszik hogy párostítja az örök eleganciát az sportossággal, nagy teljesítménnyel

számíthatok hozzáértő körökben elismerő tekintetekre? vagy inkább lenézett ez is a kora miatt?


[link]



[link]


(látható hogy ez az autó fel van újítva, gázos, csak egy ajtó kell rá)



négy hengeres dízelt bárhol látni de eredeti amg mersedes nem szaladgál minden sarkon


tudom hogy sokan csak az látják hogy régi az auto ezért valami ruppótlan alaknak néznek


Ezek a amgk jobb menetteljesitményt nyujtanak mint egy kora beli s600?


bírják ezek a motorok a gázas hajtást ha rúgva van? van sok gázosított eladó, gondolom azzal takarékosabban ad egy szuveren teljesitmenyt



#autó #Mercedes #sportautó #AMG #mersedes-benz #elegansos
febr. 3. 14:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A szigonyosferráriéhoz? Bolond vagy te. :D
febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Butuska!

Attól hogy te csak vitorláshajós meg szarvasos orosz autókba ültél, azérmég nemkéne a názáretit a fritz csirkelábhoz hasonlítani.

Ez egy más világ.

Ez NYUGAT ba+ ezt te nem érted. 🤪

febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Jáh, emlékszem a nyugatiakra.. vót az UFO-ban gyárüzem emblémás, meg az S betűs.. csak mind kéken füstölt. :D :D :D
febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#13 mas gondolkodj mielőtt beszólsz,


fonetikusan németul írtam mivel német márkáról van szó!


pl peugeotot is pezsónak mondjuk!


(Bár jobban belegondolva akkor merzedes-nek ejted németül)!


De a kérdésnél maradva akkor milyen „sleeper“ jellegű autót ajánlanátok jószívvel 10 ezer euro ig?

febr. 3. 22:47
 25/28 anonim ***** válasza:
75%

Drágaságom, a peugeot-ot nem pezsónak, hanem pözsónak ejtjük.

/szóval a franciához sem értesz/😥

febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Koaxk Ábel ***** válasza:

#24

Az megvan, hogy attól, hogy valamit, hogy ejtünk még létezik helyesírás?


Én nem fogom "pezsó"-nak írni a Peugeot mert helytelen.

Mint ahogy gondolom számodra az is mindegy, hogy egyelőre, vagy egyenlőre, mert hát, úgyis ugyanúgy ejted ki.


Bohóc vagy, vedd meg a lepukkant AMG Mercid és jaszkarizz vele!

febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#24.

Most -hogy ilyen szépen kérted- meghatódtam és elgondolkodtam, mi is lenne az igazán ideális jármű a számodra.

Rövid gondolkodás után, jószívvel ajánlok neked egy eredeti fényezésű olajzöld Multicar M22-t fix platóval, és a fényezéshez harmonizáló piros színű "lassú jármű" rendszámmal.

(jaaa, nehogy később vita legyen belőle, már most megírom: "multikár""-nak kell ejteni.

Csókollak! 🤑

febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ne kispályázz bástya! Vegyél egy Tesla Plaid-et! 1020 lóerős, mindez villanymotorral, bármelyik sportautót, vagy luxusautót legyorsulod vele.
máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!