Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyöngy Autófényező - Debrecen...

Ekekapa01 kérdése:

Gyöngy Autófényező - Debrecen vélemények?

Figyelt kérdés
Debrecenben keresek normális fényezőt, aki talán nem húz le. 4,5 az értékelésük, de a rossz értékeléseket szerintem elrejtették.

febr. 3. 20:09
 1/1 anonim válasza:

Szia, Tavaly volt velük dolgom. Majd 200.000 Ft-ot fizettem két elemért, amelyeken voltak kisebb horpadások. Első látszatra szépen megcsinálták, de érdemes NAGYON JÓL átnézni! Teljes árat fizettem és nem voltak képesek telibe fújni az elemeket. Háromszor vittem vissza és szájukba kellett rágni, hogy az adott elemen milyen hibákat kell javítani. Számlát nem adnak, de legalább elismeri a tulajdonos, hogy hibáztak (már ha tudod bizonyítani). Egyébként mindent elmond az, hogy a tulajdonos nem nézi meg a beosztottja munkáját.


Végezetül az értékelések alapján tök happy minden, de a 4,5-ös értékelések között szépen elvannak rejtve a negatív értékelések.

febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!