Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a kedvenc parkolási...

Melyik a kedvenc parkolási manővered?

Figyelt kérdés

febr. 5. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Merőlegesen, jobbra, előre
Merőlegesen, jobbra, tolatva
Merőlegesen, balra, előre
Merőlegesen, balra, tolatva
Párhuzamosan, az út jobb szélére, előre
Párhuzamosan, az út bal szélére, előre
Párhuzamosan, az út jobb szélére, tolatva
Párhuzamosan, az út bal szélére, tolatva
Halszálka alakban, ferdén, jobbra
Egyéb módon, kommentben leírom
14 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az, amikor felugratok a járdára, gyorsan leállítom a motort, aztán gyakorlatilag az ajtó mellé tolom, hogy ne kelljen sokat sétálnom. :D
febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen halszálka parkoló van és mindig tolatva parkolok be menetiránnyal jobb oldalra mert ha indulok haza akkor csak előre kell gurulni egy kicsit és már kint is vagyok, ott ez a legegyszerűbb és szerintük a legbiztonságosabb mert késő délután amikor már sötét van elég rosszul lehet látni a gyenge fényviszonyok miatt és régen volt ebből baleset hogy valaki tolatva elsodort valakit, ezért építették át a parkolót halszálka jellegűre és tolatva kell beállni mert így a legegyszerűbb.

De a merőlegesen jobbra vagy balra előre a másik kedvenc módszerem mert rém egyszerű és gyors.

febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Merőlegesen tolatva a legjobb amúgy, főleg külföldön az iszonyat keskeny parkolókban. Mondjuk ha a csomagtartóba pakolnál bevásárlás után, akkor meg megszívtad. :D
febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
69-es
febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Ritka hülye kérdés.

Ahogy éppen bekell állni és ez nem kedvenc.

Te avagy az aki már kérdezte volna hogy kinek melyik a kedvenc vasúti átjáró meg hasonló!!!

febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Jajah ötös! Melyik a kedvenc sebességi fokozatod? LOL :D
febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 veterán vas ***** válasza:
51%
...és volt olyan is, hogy a kedvenc vasúti megálló Egerben.🤡
febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ebben a parkolóban most "merőlegesen tolatva balra" kellene beállnom, mert már csak ott van egy hely, de sz@rok rá, mert nekem a "párhuzamosan az út szélén előre" beállás a kedvencem.😃


Anyukám borogass!

febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
#8 Ne így képzeld el. Bár azt kinézem belőle, hogy képes fél órán keresni egy párhuzamos parkolóhelyet. :D
febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#9.

Bevallom sehogy sem képzeltem el, mivel szerintem egy beparkolás nem attól függ, hogy a kedvenc manővereddel oldod meg vagy sem.

Úgy gondolom, ahova befér az autó, oda beállok, mégpedig úgy ahogy a helyzet kívánja, szemből vagy tolatva, jobbról, vagy balról.

Különben akinél a leparkolás, kedv és/vagy hangulat kérdése, az tárolja az autóját egy elhagyatott repülőtér közepén. 😁

febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!