Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót,forgalmi...

Vettem egy autót,forgalmi szerint fehér színű. Valójában ezüst színű! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elírásból fakad ez? Van rá megoldás? Valaki találkozott már ilyen problémával?
febr. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Át kell fényeztetni a kocsit fehérre,hogy stimmeljenek az adatok.
febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell átfényeztetni. A nyilvántartásban csak pár színt alkalmaznak, és kódok alapján írják be a forgalmiba azt a színt, amihez az autó valós színe a legközelebb áll. Pl. a rózsaszín autók is pirosak. Az ezüstök is fehérek, vagy szürkék, árnyalattól függ.
febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyezik az alvázszám és átment(megy) eredetvizsgán akkor minden f@sza, ha zavar következő MŰSZAKI vizsgán szólj a vizsgabiztosnak(Nem az eredeten mert az nem csinálhat ilyet), hogy tegyen egy megjegyzést. "Jármű színe helyesen:Fehér" A vizsgálati lapra és akkor az okmányiroda korrigálja a forgalmit.
febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja bocsi "szürke" akart lenni

#3 voltam.

febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
febr. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!