Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Thalia 1.4 16v 98le. ...

Renault Thalia 1.4 16v 98le. Facelift előtti de főleg fl utánról mi a véleményetek? (fl=facelift)

Figyelt kérdés

Első autónak jó? Nem villogni akarunk párommal vele hanem hogy kényelmesen eltudjunk menni vele A-ból B-be, Balatonra stb egy nyugis 100-120as tempóval.

Néztük őket és kb 550ezerig elég jó állapotúak vannak. Ami nekünk kell "extra" az mind benne van. (Nekem pl tetszik az fl utáni). 1.5 dci ről ebben a korban nem sok jót hallottam. Az hogy jaj 20x éves nem szabad venni nem gond. Nem új autót akarunk elsőnek.



febr. 6. 06:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, igen.
febr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Az 1.4 is sajnos egy eléggé nagy problémakupac tud lenni, főleg elektromos problémák sújtják.


Első autónak ilyen összegért inkább ajánlanék egy G Astrát, egyes Focust, vagy esetleg ha hozzá tudtok még rakni 2-300 ezret, akkor még jobb lenne egy 1.3-as (újabb, nem a régi) Swift, millió alatt az a legjobb kisautó, de ahhoz kellene minimum 700, inkább 800 ezer.

febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerü olcsó auto. Ha jó álapotban van akkor olcsón üzemeltethető. De azért nem a legmegdizhatóbb autó az biztos
febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
ha nem zavar hogy mindig világít valami a műszerfalon , 80 fölött már nagyon hangos lényegesen hangosabb mint a többi törpe autó
febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
550-ért nem kell sokat elvárni, francia autó olcsó. Városi szalasgálásra vállalható, ország járására inkább swiftet vennék, megbízhatóbb.
febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Swiftet nem akarunk. Minimum 1.4 motor mert azt annyira nem féltjük ha hajtani kell. Épp ezért néztük a Tháliát. Olvastam népítéletet is, ott igazából jókat mondtak róla. Szaladgálós kell igazából. Az hogy zajos? Sebaj, volt családban Swift az se volt csendes pályán 110nél😅
febr. 6. 12:50
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
#6 Akkor mégsem volt swifted, ha azt félted hajtani. Másrészt a lóerőt a súlyhoz kell nézni, egy 70 lóerős 600 kg swift jóval erősebbnek fog hatni, mint egy 98 lóerős 1100 kg thalia.
febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 98 lóerő a 950kg Thalia nem hinném hogy sokkal rosszabb mint egy 1.3 16v 84lovas 810kg (sedan) swifthez képest.

És de volt Swift nem is egy. Jó kis autó, de sajátot is apám hiába vitte lakatoltatni stb mindig valahol ette szerencsétlent a rozsda. Szeretem a swiftet de épp ezért nincs szívem se egy olyat szét hajtani se

febr. 6. 13:14
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Igazad van amúgy, sokkal jobb autó a Thalia pár kisebb idegesítő hibán kívül nincs azzal baj.
febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 én szívesen foglalkozok vele, amit tudok otthon megcsinálom rajta, Meglehet tanulni. Amiben nem vagyok biztos azt szakira bízom. Nem gyilkolni akarok egy autót se mivel annál azért többre értékelem
febr. 6. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!