Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Tanuló/első...

Melyik a jobb? Tanuló/első autónak 70-90km városban/pályán közlekedés. Biztonság/megbízhatóság/fentarthatóság a szempont kb 600ezer az autóra szánt keret. Mind a 4 tetszetős autó

Figyelt kérdés

Renault Thalia 1.4 16v (98le) facelift előtti és utáni

Renault Megane (mk1) 1.4 16v (95le) vagy 1.6 (107le)

Opel Astra G 1.6 (101le)

Citroen Xsara 1.6 (109le)

Nem villogás meg cerka méregetésre kell, arra hogy akár 3-5 főt is nyugodtan tudjon szállítani akár 110-130tempóval. Franciáktól annyira nem tartok így azért mertem nézni őket.



febr. 7. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves autóknál leginkább az állapotra koncentrálnék. Citroent nem vennék.
febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amelyikből előbb szebbet/jobbat találsz.

A Thália hátul picit szűkös, a Citroenben a hátsó híd hajlamos berohadni, arra nem árt figyelni.

febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Thalia csomi rakodó nyílás hogy szűkös azt tudom. Xsara hátsó híd bajt szintén tudom, ha beterpeszt akkor számítható rá asszem 60-130ezer között mozog a csere. Még az mk1 megane is tetszik 1.4 16v (95le) 1.6 16v (107le) is amit nézek. Tudtommal az említett két mégane is megbízható (thalia, mk1 megane) G astra csúnyán öregedett belül. Doda gomb+váltó szoknya ami pl picit eltántorít, de ha ez aax hiba az nem gond egyiknél se. Minimális hiba annyi baj legyen. Nem új nem mai ezekkel számolok
febr. 7. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Thalia 👍
febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 nagyon sokan dicsérik. Van aki ahogy olvastam Horvátországba is ment vele.
febr. 7. 14:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!