Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt el fogadják műszaki vizsgán?

Ezt el fogadják műszaki vizsgán?

Figyelt kérdés
Ki kell lakatoltatni az autómon a négy sárvédő ívet meg két küszöböt. Sajnos fényezőre most nincs pénzem ezért arra gondoltam hogy ideiglenesen lefújnám valamilyen alapozóval. Az autó fehér, valamilyen fehér alapozóra vagy festékre gondoltam, ami alatt nem rozsdásodik be a javító elem amég nem viszem el fényezőhöz (pár hónap)

febr. 9. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

El fogják fogadni, mert a részleges festés csak esztétikai hiba. Még ha nem is fejeznéd be, akkor is teljesen alkalmas marad a gépjármű a vizsga érvényességének az időtartamára.


Viszont a legbiztosabb, ha SZEMÉLYESEN beugrasz a vizsgaállomásra és beszélsz velük ez ügyben. Ha a szemtől szembe azt fogják állítani, hogy semmiképpen sem engedik át, akkor kérd meg őket, hogy pontosan mutassák meg azt az előírást, mely szerint így ki kell baxniuk veled. Előírás hiányában nem terrorizálhatnak, tehát a kocsit át kell engedniük.


Fontos:

Mindig magabiztos hangnemben tárgyalj ezekkel az elnyomó pribékekkel!

febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán elfogadják.

Igénytelenül néz ki, de a közlekedésbiztonságot nem befolyásolja.

febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy műszakilag teljesen rendben van. Teljesen új az egész fékrendszer, az elektronika, a motor most lett felújítva a futómű is, csak a rozsda fogott ki rajta.
febr. 9. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd lakatolás előtt, lefotózzák messziől úgy, hogy nem látszik a rohadás és kész.
febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!