Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm-es enduró...

Krómgyűrű kérdése:

Milyen 50 ccm-es enduró motort ajánlanátok? Egy feltételem van, méghozzá hogy ne powerszelepes legyen.

Figyelt kérdés

Leginkább valami régi japán motor érdekelne. Néztem Honda MTX50-et, Yamaha DT50-et, valamint Suzuki TS50-est. De ahol találtam róluk valami leírást, ott írták, hogy szervízigényesek az ilyen powerszelepes kis gépek.


Na de vannak ugye 80-as évek beli konstrukciók, amik javarészt léghűtéses blokkokkal szereltek. Ezekben is van powerszelep?


Esetleg netán másfelé is érdemes nézelődni?



febr. 10. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod mi lenne jó neked? Egy jó régi 4t, 125-ös honda xl.
febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40-50 éves korára minden motor szervízigényes lesz...
febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem 50-es kellene, nem szeretnék egy 125-öst 50-ként használni. Nyilván szervízigényes lesz minden motor, de szívesebben használnék egy szimpla, powerszelep nélküli motort.


Tudnátok olyanokat felsorolni, amikbe nincs ilyen szelep? Persze 2 ütemű motor érdekelne.:)

febr. 10. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság elhalmozták az országot Minarelli AM6 , és D50B blokkos endurókkal, supermotokkal. Rieju, CPM, Derbi-Senda, Aprilia SX/RX, szerintem teljesen jó motorok, és alkatrészt is kapsz hozzájuk újat és bontottat egyaránt, áruk sem vészes.Pl 24 ezerért vettem új főtengelyt az enyémbe. Nem Power szelepesek, elemben vízhűtéses, ami szerintem egyáltalán nem hátrány.
febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan mint a turbo kérdező.
febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném nem létezik 50es enduro power szeleppel.
febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!