Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ezres fordulatszamon ,csorgo...

4 ezres fordulatszamon ,csorgos (szaggatott motorhang)? BMW E87

Figyelt kérdés

Apumnak van egy BMW E87-es autoja. A napokban magas fordulatszamnal (4 ezres) eszrevettem, hogy csorgos, kisse szaggatott a hangja motornak.

Nem szoktam ennyire nyomni, viszont allo helyzetbe megporgettem a motort kivancsisagbol mit csinal, es akkor eszmeltem ra. Az autonak nincs baja,nem jelzett semmi mas hibat. Poccre indul, menetkozbe nincs hibaja.

Semmi bajlos jelet nem irt ki a kocsi km oraja.


Apum mindig szerelohoz viszi mindenert, olajcseren most volt. Viszont tenyleg szerelohoz megy vele minden kis bajert. Most is az lesz! Viszont tudom h sokminden lehet, de esetleg valakinek igy latatlanba egy tipp?



febr. 10. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerecseje van akkor csak egy kis rezonancia a kipufogoreszen, ha nem akkor kezdodo hajtokar csapagy.
febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen motor van benne? De oly mindegy is, ez a csapágy, mind a benzines mind a dízel BMW motoroknál gyenge pont. Többet be ne indítsátok, tréleren irány a szerviz.
febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem apud jár templomba, a holnapi misén mondjon el egy imát a főtengely épségéért mert ha az sérült akkor mélyen a zsebbe kell nyúlni majd.
febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na a vegen kiderult a Valvetronic Valtozo idozito (ha jol irom)... szerencsere mas nem volt.. koszi mindenkinek a tippeket
márc. 17. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!