Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 156 vásárlását tervezem....

Alfa 156 vásárlását tervezem. Találtam is egyet évjárat: 2000,1.6os motor, elég szép állapotban és csak 590. 000 Ft. Megéri ennyiért? Vagy tuti tele van hibával?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 15:11
 1/3 vasalo11 válasza:
Nekem volt alfa 156 om megvoltam vele elégedve kisseb hibái voltak de az minden autonál elöfordul amugy klasz kis auto csak szerintem sokat fogyaszt nekem 9.2l/100km ezt figyelembe venném a helyedbe
2010. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tervezgess alfa vásárlását.

Az olasz autók marha jól néznek ki de nagyon megbízhatatlanok sajnos,nekem is volt.

Az alfák nekem is nagyon tetszenek,de az az egyetlen kocsi amit pár évesen,egész alacsony áron megkaphatsz és ez viszonylag minidg csábító,de megvan az ok.

Olvass népítéletet erről a típusról.Amiket ott írnak hogy végre megszabadultak tőle,na azok amiket olcsón látsz a használtautón.

Szerintem ne vegyél alfát.Gyönyörűek,de a gatyád rámegy.

2010. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem megy el rá a gatyád, tudnál linkelni?

bár... 590.000

én 147-eset 2000-es az 1misi! szerintem nézz másikat

de jó autók!!!

2010. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!