Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jobb: hitelből újabb...

Mi a jobb: hitelből újabb autót venni, vagy 1,5 -2 millióból egy használtat?

Figyelt kérdés

febr. 12. 13:07
1 2
 1/12 Lilluci27 ***** válasza:
100%
olcsóbbnak olcsóbb a használt
febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy mi a célod.
febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened. Ennyi pénzből lehet normális állapotú autót venni, és nem fogsz eladósodni. Ha viszont biztos jövedelmed van, és a törlesztők nem nagyon terhelnének meg, vehetsz újabb kocsit is.
febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vennék használt autót.
febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Utóbbi. Ha csak hitellel van pénzed új autóra, akkor nincs pénzed új autóra. Ez nem akkora probléma például ingatlannál, mert az ingatlan hozhat profitot, az autó azonban mindig veszteséges. Ha hitelre veszel autót, mert zsebből nincs annyi pénzed, akkor a hitellel csak még további anyagi szarba kevered magad.
febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
2szer rábhasztam , céges verdát vettem meg 6 eveset szervizkönyv stb, 2-3 havonta lett komoly hibája szerződes szerint minden stimmelt. A második 15 éves hobbi autó nyugatról ,részlegesen felújitottam 1,5 év alatt . Hasznaltam ráuntam vizsga ott hibákat találtak féknél alváznál futómű kormanyműnél , lakatolás és ezek javitása után egy erdeklődő megnezte és eladtam árában . Talalkoztam fél év múlva a vevővel, nemrég kiszakadt alatta futómű a sztrádán , megúszta . Inkább garisat újat mint zsákbamacskát amire vagyonok mennek el kopott hajtott koros minden része .
febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Át is lehet vizsgáltatni azt az autót egy vizsgasoron is.
febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7@ A látható hibáit okán alkudhat ha engedik, használat során kijön rajta bármi . Vizsgáztattunk 2001ben , csóka álma egy Ford Mondeo kombi , behozott neki egy kajfert egyedi szinben 210 e km el . Át lett nézve minimálisat volt viseletes , de kopott gumik , lomha , a váltó pontatlan ég mindig 1 hiba ikon . A verda üléseire vonatkozott a jel , ki lett cserélve párban egy másik újtípusra , mert ez taxi volt kint ezért volt spéci szín , 4szer vagy 7szer annyi is lehetett benne kiseggelték a foteleit .
febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, de valahogy az 1,5-2M használt vs. 10M új valahogy túl távol van egymástól mint valós opció szerintem
febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ront az élethelyzeteden a hitel, szerintem megéri.

Attól, hogy régebbi és olcsóbb a másik autó, az alkatrész árak ugyanazok tudnak lenni.

febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!