Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már látom a 70es táblát...

Ha már látom a 70es táblát felgyorsíthatok 70re?

Figyelt kérdés

Sziasztok a Lágymányosi (Rákóczi) híd pesti felhajtójánál, ahol van a praktiker majdnem. Ott ki van helyezve egy 70 es tábla, de én már a tábla előtt felgyorsítottam 70-75re.

Számíthatok büntetésre? Vagy ott nem is mérnek?



febr. 13. 06:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%
#9 Papíron valóban város elhagyásakor pl. a város végét jelző tábla után mehetsz 50-nél gyorsabban. De mivel onnastól én 90-nel mehetek, bizony elmehet a francba, aki még a tábla vonalában is 50-nel döcög, és nem kezdett el gyorsítani. Amúgy meg nagyon egyszerű, ha egyedül vagy az úton, mindegy, ha meg nem, akkor mész a forgalom ritmusával. Az eléggé rugalmatlan, balf*sz viselkedés, ha csak bámulod, ahogy nő a távolság közted és az előtted lévő között, még jó, hogy meg fog előzni az, aki tud közlekedni.
febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Hát pont ezért adaptálódtam én is, már nem így közlekedek, de friss jogsisként még betartottam a szabályokat.


#10 ???

febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
35%
Ha már hallod a 70es táblát felgyorsíthatsz 70re.
febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!