Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fekete G Merciken miért...

Fekete G Merciken miért szokott lenni kékvillogó?

Figyelt kérdés
Ma láttam egyet. Nem tudom mire jó és miért pont azon láttam. Én is kitehetek ilyet a Skodámra?

febr. 14. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Mert azok valószínűleg TEK-es autók, de te nem tehetsz ki a semmilyen megkülönböztető jelzést. Azt kizárólag állami szervek, vagy velük szerződésben állók használhatják, és akkor is engedélyt kell kérni a központtól, megadva az útvonalat.


[link]

febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Csak ha fekete G mercid lesz arra tehetsz.
febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1: A TEK-nek miért van szüksége 80 milliós luxusterepjárókkal közlekednie? Azt hittem azok a fegyveresek max pick-up-okkal, mikrobuszokkal járnak.


Mivel tud többet egy luxus divatterepjáró egy bevetésen mint egy átlag rendőrségi szolgálati autó?

febr. 14. 12:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban bejön a nőknek.
febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott. Nem tehetsz.
febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező! Azt ügye gondolod, hogy ha mondjuk Lumbágó Demokratikus Királyság uralkodója érkezik hazánkba, és kísérni kell, bután hat egy Nva terepjáró, mint felvezetőkocsi.

De kék villogója lehet a legfőbb közjogi méltóságoknak is, ha jól tudom, és néhány más tisztséghez is. Nem személyhez kötődik.


A megfogalmazásod alapján provokálsz és/vagy irigykedsz, mert hát jól tudod, hogy neked nem lehet.

febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6: Nem provokálok. Egyszerűen azt nem értem meg, hogy fegyveres szerveknek miért PONT egy G Merci szükséges (kék villogóval)?


Miért nem jó erre a célra egy Kodiaq RS vagy Land Cruiser?


Vagy ha tényleg szükséges a presztízs, akkor miért nem elég egy GLS Mercedes miért kell egy 1,5-szer drágább modell miközben mindkettő ugyanazt tudja? (terepre meg egyik se fog soha menni)

febr. 14. 15:10
 8/19 anonim ***** válasza:
Baj van a toronyban?
febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Niva.
febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
elég sok államba használják fegyveres szervek speciális egységei gondolom Mercedes speciális modellje valószínőlűgeg golyóálló
febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!