Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tervezem felujitani a...

Most tervezem felujitani a 250es KX cross motort. Egy 2 utemunel milyen költségekre lehet számolni?

Figyelt kérdés
Előző tulaj szinte semmit nem cserélt. 142oranal van a számláló. Azt mondják hogy ez olyan erős kéne legyen hogy 4-5be feljojjon kerékre.

febr. 16. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan erős.
febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan erős, hogy feljojjon kerékre 😢
febr. 16. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:
De van cr 500is!
febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen költségekre? Ezt csak bontás után lehet megmondani, de ezek drága motorok hobbira, és garantáltan 6 számjegyű lesz a vége, és nem is biztos,hogy 1-essel kezdődik. Ha meg régi, akkor az alkatrészbeszerzés is necces lehet
febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2002es egyébként. Én is 2kilora tippeltem.
febr. 16. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Annyiból szerintem nem fogod megúszni! Csak gyors kereséssel wgy dugattyú,gyürükkel, csapszeggel 65 ezer, de lehet már oda a henger,lehet,hogy a főtengely is cserés, eleve ha szétszeded,akkor az összes csapágyat illik cserélni. Kuplung állapota is kérdéses,lánc-lánkerekek, és akkor még a motoron kívül itt igenybe van véve a futómű is, azt se árt karbantartani, teleszkópot , hatsóvillánál a himbát felújítani, kormánycsapágyat ha kell cserélni, vagy akár a kerékcsapágyakat. Szóval a végén ráköltheted a vételárát is a motornak.
febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért csak nem....
febr. 16. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mérj kompressziót előtte. Nem biztos hogy bármi baja van.

A feljön kerékre dologgal mindenki túloz. Pusztán erőből az sem fogja emelni az elejét 5ösben. De ha értesz hozzá 50es motorral is lehet egykerekezni 6osban is.

Nekem volt nemrég 1993 yz250. Itt ha jól emlékszem a dugó volt 30e, a fúrás 30e, így végül egyébekkel 100e körül volt a blokk felújítás.

Ezen kívül a karbi beállítás is nagyon fontos az erőhöz és azt már pár fok hőmérséklet különbség is el tudja cseszni.

febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Ment a zöld! Te használtan vetted? Vagy volt előélete a motornak?!
febr. 16. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Szétszedett állapotban vettem, rozsdás henger, stb. Eladó elmondása szerint 10-15 évig állt.

Szerencsére egy 2 ütemű költségei töredéke egy 4 üteműnek.

febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!