Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főleg a fenntartási költsége...

Főleg a fenntartási költsége érdekelne ennek a típusnak, akinek van vagy volt ilyen típusú autója. Mennyire megbízható? Évi 10e km-t megyek. Város, vidék fele fele.

Figyelt kérdés
[link]

febr. 17. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez már nem a korai tsi, nagyon megbízható. Szép a formavilág és van benne hely bőven.
febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Hoppácska ezért is tudja 8,5 alatt a százat mert a 240nm. Mint egy dízelnél. Nem semmi :)

febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
220 a végsebessége és 8.5 alatt van 100-on.Na ezen meglepődtem.Sima családi kombinak néz ki,közben pedig sportos menetteljesítménye van.
febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én annyit tudok megállapítani, hogy gyönyörű és szép a színe 😃😂. Meg, hogy azért benne van szinte minden extra, ami kell.

Jelenleg 21 éves Daewoo Nubirám van. Nagyon szuper autó volt de kikezdte a rozsda az alját masszívan.

febr. 17. 10:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Vedd meg,ha ez tetszik.Vigyél magaddal szerelőt,vagy vidd el szervízbe átnézetni.Azért lehet ezekre költeni vagyonokat.A kettőstömegű lendkerék,turbó ezek mind költséges dolgok.
febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem véletlen nincs sok kék színű autó forgalomban, a grafit szürke szebb. S mi ebben a szép forma, egy tizenkettő egy tucat fauve és kész. Ráadásul korai tsi, nem ajánlott, nem éppen egy japán megbízhatósagu darab!
febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos még nagyon sokan vannak, így a kérdező is, akik egyszerűen nem tudnak tovább látni egy márkánál, pedig a focwagen-nel azért vannak minőségibb, megbízhatóbb, egyszóval jobb márkák is. Tízen X éves német autó vásárlása a legrizikosabb.
febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Lakatoltasd ki a Nubira alját, tartsd meg, jobban jársz vele, mint ezzel a germán kocerajjal. Az legalább bizonyított, megbízható dél koreai technika.
febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Hoppácska ezért is tudja 8,5 alatt a százat mert a 240nm. Mint egy dízelnél. Nem semmi :)"

220 a végsebessége és 8.5 alatt van 100-on."


Ez nem tudom egyeseknek miért olyan meglepő. Turbós benzienes autókat sem tegnap óta gyártanak! 240 Nm nyomaték tök átlagos egy ilyen 1.4T motorhoz. Na meg ezektől az adatoktól annyira nem kell elájulni. Mai tök kommersz autóknál teljesen megszokott.

Nekem sincs versenyautóm. Egy hasonló kategóriás 6 éves kisdízelt birtoklok jelenleg. Ez is pont 160 Le, de 350 Nm nyomatékú. Tömegre hasonló, vagy talán minimálisan könnyebb, 1,3 tonna. A 0-100 gyorsulása 8,6. Kellemesen lehet haladni vele, de azért nem is tolok le vele mindenkit az útról. Szóval szerintem ez nem olyan rendkívüli adat. Egy 20-30 éves átlag kotlánál persze nyilván jobb.


Az eredeti kérdésre visszatérve: minden relatív. Az 5-ös Golf teljesen hozza kor átlagát. 2000-es évek beli, ma már öregedő átlag tömegautó. Fenntartása átlagos. A megbízhatóság ilyen idős autónál nagyban az előélet, karbantartottság függvénye.

febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De nem mindenkinek fontos a megbízhatóság vagy az egyszerű biztos technika.
febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!