Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 15cc pitbikem ma...

Van egy 15cc pitbikem ma mentem vele 20 percet kb és egyik pilanatrol a másikra mintha elmentvolna az erö és leált most viszont nem indul szikra van kompressio kicsit gyenge?

Figyelt kérdés

#pitbike hiba
febr. 17. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet. De lehet hogy nem!!4
febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
akkor mi a te tanácsod ?
febr. 17. 17:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Hogy vidd el olyanhoz aki ért hozzá.
febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
értem de ha te nem értesz hozzá akkor minek rabolod az idöm
febr. 17. 17:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert ráérek - és mert itt senki nem fog neked segíteni. Ennyi információból nem lehet megmondani, mi baja van a szutykodnak.
febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
XD ember mien infót adjak le kérdeztem hogy mi lehet ienkor tepedig nemvitél közeleb a dologhoz csak irtál hülyeséget azthitem ez valoami autó üzenet ember hat hogy inkab neirj senkinek
febr. 18. 08:49
 17/20 anonim ***** válasza:
Neked se nagyon kéne írogatni, amíg nem tanulod meg az anyanyelvednek legalább az alapjait.
febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágositást bunkófalván mia helyzet namind1 köszi jóegészséget szia
febr. 18. 09:28
 19/20 anonim ***** válasza:

"bunkófalván mia helyzet"

Nem tudom, hívd fel édesanyádat. :)

febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
XD halod ezt oda teted könyvböl olvastad jaj anyád ja apád isten negyerekeskedj enyi hello
febr. 18. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!