Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Kia Ceed...

Mi a véleményetek a Kia Ceed 1.6 Crdi 90 le autóról?

Figyelt kérdés
Szemezgetek az autóval, és nagyon sok szebb, kevesebbet futott km-el inkább 90 le motorral találok.Viszont mivel kombit szeretnék felek H kevés ez a 90 le. A klíma mennyire fogja meg az autót? Jelenleg egy 90 le benzines Renault mégane-m van és azért azon nagy érződik ha megy a klíma.

febr. 18. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Hát pár hete volt nálam egy új Kia Ceed tesztautó, kombi. Igaz az erősebb modell, de őszintén szólva nem győzött meg, inkább egy Octavia. Beltér minősége sem csúcs, kényelmesnek sem mondanám túlzottan, van pár hülyeség a kezelésében, ami logikátlan szerintem és a külső méretekhez mérten szerintem szűkös.
febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
tényleg nem nagyzolásként, de 110-120 lóerő alatt szerint nem érdemes autót venni, pláne nem kombit. hiába kicsi a kasztni, ha lomha nyugdijas az egész járgány. Öregeknek lehet jó, de nekem az autó haladjon, ne csigázzon, elvégre azért van.
febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki.
febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor igazából mégiscsak ki kell várnom egy 116 LE változatot. Octavia lenne egyébként a cél, de azokban a világ összes kilométere benne van.
febr. 18. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj be egy kereskedésbe és próbálj ki egyet. Egyből össze tudod ott hasonlítani a többivel.
febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, észre sem fogod venni ha megy a klíma, dízel teljesen más karakterisztika. Jó konstrukció, vegyed nyugodtan.
febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!