Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sx 50 miert nem...

Aprilia sx 50 miert nem indulul hidegen?

Figyelt kérdés
Aprilia sx 50 motorom kapott egy 75 ös mvt hengert 17,5 es karbival és hidegen nem akar rugásra indulni csak tolásra ez mitől lehet? Uj henger előtt nem volt ilyen próbléma

febr. 18. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a karburátor van az 50-es hengerhez, vagyis lehet ebből se ártana nagyobb.
febr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát attol függ mennyire hidegen mennyi állás után mert nem igazan szeretik ezek a hideget
febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívató nem jó.
febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1/3 igen nekem is ez a gyári karbi mert arra még nem volt zseton de tervezek egy 21 eset csak gondoltam addig is meg próbálok valami megoldást talalni ne kelljen alandóan tologatni

2/3 hat le rakom a motort masnap amikor mennek mar nem indul csak tolasra de ha motorozok is meg allok es kihül teljesen a henger akkor is

febr. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!