Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az autóban 40...

Miért van az autóban 40 tulajdonos bejegyezve?

Figyelt kérdés

Van egy kocsi, 2007es és 40 db tulajdonost ad ki az ugyfelkapu...


Viszont eredetvizsga fotók csak 7 alkalommal készültek.


Ez nem lehet elírás ugye, hogy 40 tulaja van?


Hogy a fenébe hozhatták ezt össze?


Amúgy makulátlan állapotú a kocsi, bevizsgálásra kész... Nem érdemes erőltetni a vételt ugye?



febr. 19. 11:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mitől lehet ennyi tulaj bejegyezve?..
febr. 19. 11:14
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocs, nem találtam a kategóriát.


Félre értetted. Nem jelenleg 40 tulajdonosa van, hanem eddigi tulajdonosok száma 40 volt.

Most egy tulaja van.

febr. 19. 12:42
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Gondoltam, csak magas labda volt :-)

Mindegy, ez akkor is problémás autó, és baj lehet belőle.

febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
¯\_(ツ)_/¯
febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cégek passzolgatták egymás között. Ez nem árul el az ég világon semmit az autóról, csak annyit mond, hogy egy időben valamelyik tulajdonos (kereskedő) szeretett adót optimalizálni. Vagy mondjuk egy bonyolult örökség része volt, sok örökössel, akik közül nem az egyik vásárolta ki a többit, hanem együtt adták el. Átvizsgálás úgyis kell, addig egy fillért ne adj, ha egyébként félsz hogy pl átírás gond lehet akkor meg ügyvédi lététbe tegyed az autó árát és kész, amint neveden van, eladó megkapja. Ugye azt nem tudjuk, hogy az utóbbi hetekben, vagy már 20 éve történt ez a sok tulajdonos váltás.
febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem vennék ilyen problémás autót. Aki állandóan mutyizik, adót csal, kavar, dobós cégekkel, stróman emberekkel ügyeskedik az a kocsit se tartja rendben és valamivel át akar vágni majd, mert a vérében van a csalás. Szerintem keress mást ,van elég választék.
febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha céges autó volt, pláne több cégnél akkor felejtős.


Mi 200e alatt tropára hajtottunk minden céges autót.

Hidegen padlogaz, fekvőrendőrön át 50-el, gagyi olajjal utánatöltve, fékfolyadék-hűtőviz 10 év alatt egyszer se cserélve.


Általában minden cégnél baxnak vigyázni az autóra.

febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 magánszemély esetén ugyanígy van rengeteg aki nem cserél olajat stb... Meg az ellenkezője is létezik cégnél, van aki minden apróságot megcsináltat, mert nem az ő pénze.
febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak megfordult a fejemben, de nem fogom megvenni, viszont életemben nem láttam még ilyent.😆


Ment a zöld fiúk aki segített, másnak meg a másik szín..🤷🏻

febr. 19. 17:44
 10/11 veterán vas ***** válasza:
53%

Csak valami elírás lehet, esetleg valami jogi csűrcsavar.

Szerintem képtelenség, hogy egy autó 17 éven keresztül, átlagban kevesebb mint félévenként, ténylegesen gazdát cseréljen.

Ezekután azt a "makulátlan" jelzőt sem eröltetném. 😁

febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!