Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az e-titánban kicsúszok a...

Kekas kérdése:

Ha az e-titánban kicsúszok a tananyagra szánt határidőből , és még nem mentem el vizsgázni, de már végig mentem a tananyagon, akkor elmehetek vizsgázni?

Figyelt kérdés

febr. 20. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos a kérdés. Ha az etitános vizsgára gondolsz, azt megcsinálhatod, persze.


Ha a kreszvizsgára gondolsz, arra nem jelentkezhetsz anélkül, hogy az etitánt végigcsinálnád. Valahol a rendszerben is leírja súgóban, hogy végig kell menned rajta, meg kell csinálnod a próbavizsgát, ekkor kapsz egy képzési igazolást, ami szükséges a rendes vizsgára jelentkezéshez.


Az iskoládnál jelezd, hogy hosszabbításra van szükséged, a legtöbb iskola ad plusz pénzért X órányi plusz időt az alapon felül.

febr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a probavizsga is megvan, az etitános kurzust megcsináltam. én arra vagyok kiváncsi hogyha a tananyagra szánt határidő lejár,amit az etitán ír, attól függetlenül én elmehetek e kresz vizsgázni.
febr. 20. 01:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, ha a képzési igazolás megvan letöltve, onnantól már nem számít, hogy be tudsz e még lépni.

Magaddal tolsz ki picit, mert nem tudod a vizsga előtt begyakorolni a tesztet meg a kérdéseket, de akadálya nincs.

febr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amint megcsináltad a próbavizsgát, a sulidnak a rendszer kell ,hogy küldjön értesítést, hogy vegye fel veled a kaocsolatot vizsgaidőpont eggyeztetés miatt. En szóltam nekik, biztos ami biztos, de látták is. Ha nem jelentkeznek,akkor hívd fel őket.
febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen elmehetsz.
febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!