Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bemelegedés után is gőzöl a...

Bemelegedés után is gőzöl a kipufogó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mióta hideg van figyelem az autóm (2.5 literes 6 hengeres ) és bármennyit megyek vele a kipufogó gőzöl. 2 katalizátoros 2 végű kipufogó. A városban egyértelmű ,hogy nehezen melegszik fel ,de ha elmegyek Pestre (120km) és még mindig gőzöl az szerintem nem normális. Ez azért irtó ciki mert más autóknál ilyet nem igen látok. Max nagyon minimálisat. Ha valaki este beáll mögém akkor ég a pofám annyira gőzöl. Mi lehet a problémája az autónak? Lambda szondák nemrég lettek cserélve .


febr. 20. 04:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hengedfejes akkor.
febr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyeljed a hutoviz mennyiseget. Ha fogy, akkor eszi a vizet, azert gozol, ha nem, akkor a hideg miatt.

Ciki? Ne legyel mar gyerek, a fene sem foglalkozik a kocsiddal.

febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első ez vízpára nem fehér füst
febr. 20. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hogy engem oktass már ki!!
febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na kedves Karen csak tudom mi jön az autómból vagy esetleg távgyógyító vagy és médium? 🤣
febr. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!