Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ablaktörlőt érdemes...

Milyen ablaktörlőt érdemes venni mostanában, ami aránylag olcsó, de azért nem megy tönkre fél év alatt?

Figyelt kérdés

Voltak már olyan tapasztalataim, hogy fél év után nyáron megeszi az UV, télen a jég, kikeményedik, onnantól csíkosan töröl, csikorog a szélvédőn minden törlésnél, stb.

Valamilyen Bosch is volt már ilyen régebben, szóval márkán belül típus is jó lenne.


febr. 23. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bosch
febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szolovjov ***** válasza:
75%
Bosoko. Van tán még 2 ezer Ft is, viszont kenterbe veri élettartamra a Bosch, Valeo túlárazott vacakokat.
febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Én az auchanba szoktam venni az auchan kinai aerblade ablaktörlőlapátokat.


2 telet kibírnak


Minek vegyek 5000 forintért valami túlhájpolt márkájut ha 7-800 forintért si van olyan ami nekem megfelel?


5X anyiba kerülnek ezek a bosch és társai, és nem bírnak 5 ször annyit.

Akkor meg mia túróért baccam ela pénzt?

febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Auchan-ost használok már kb harmadik éve,és még nem látom hogy feltétlen cserélni kellene...
febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
900 forintért vettem darabját, úgyis szétmálik mind, akkor minek vegyek drágábbat? veszek évente egy szettet. kibírható.
febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem Bosch van, szépen törölt egy ideig, aztán max 1 év után csíkoz, nem húzza le rendesen, nyekereg mint a baj. Ha fél évente veszek valami olcsó szart még mindig előrébb vagyok.
febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Homasitás maxspeed-et szoktam venni..
febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bosch és Valeo törlőkkel is vegyes a tapasztalatom. (2 autón, nem sokat használva.) Némelyik egy évet se bírt ki, a másik meg 3-at is. Ezért lenne jó ezekből is konkrét típus. (Attól, hogy drágább egy adott helyen, még nem biztos, hogy jobb is...)

Az olcsókról leszoktam, ezeket tényleg fél évente kell cserélni. Annyival nem olcsóbbak, hogy mérgelődjek mindig a csikorgó vagy nem törlő gumik miatt.

Auchanba nem járok, nincs olyan közel.

febr. 24. 05:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A Bosch ECO olcsó de gagyi. A normál Bosch jó de drága. Most Hella normál lapátokat vettem elég olcsón (500-as 1300 Ft/db), de még csak 3 hónapja vannak fent. Majd meglátjuk mit tudnak.
febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez tényleg jó ötletnek tűnik.

Azt elfelejtettem írni, hogy flexibiliset nem akarok, az fagyos reggeleken nem jó, csak 3 ponton nyomódik az ablakra. (Középen, plusz a rugózástól a két végén.) A hagyományos meg 8 ponton, tehát ha pl. ráfagy egy jégfolt indulás után, akkor 5 centire tőle rányomódik a gumi, és töröl.

febr. 24. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!