Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1.0 T Elegance...

Honda Civic 1.0 T Elegance vélemények? 2018_01

Figyelt kérdés
Ezeknél az autóknál többször észrevettem, hogy 5 év használat után a vezérlés cserélve lett. Ez normális ilyen rövid idő után? Ennyi ideig jó egy vezérlés?

febr. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen rövid idő? Szíjas motoroknál 6 év szokott lenni az ajánlott gyári csereperiódus, értelmes ember pedig nem várja meg az utolsó pillanatot. Az égvilágon semmi "rövid idő" nincs ebben. Egészséges felelős karbantartás.
febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig hogy cserélted? Vagy eddig láncos volt?
febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezres motor?


Szerintem ez akkora terhelésnek lehet kitéve, hogy szívem szerint fél évente cserélném.

febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább 1.5-öt nézz, az egy jobban sikerült motor.
febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 éve volt egy 1.3 as kocsim, akkor megfogattam, hogy soha többé 2 liter alatt. 🤭

Nem tudom mit tudhatnak ezek a kis motorok de biztos nem lehetnek hosszú életűek.

A vezetési élményről már ne is beszéljünk.

A hahu tele van olcsó 10 decis motorú kocsikkal, nem véletlenül. Egyikben sincs 100 ezer kilométer. 😂

Ameddig van más, addig én nem vennék ilyet.

febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Nem létezik olyan technológia, ami kezdetben nem lett volna szar. Régen szarok voltak a turbók. Szarok voltak az elektromos fojtószelepek. Szarok voltak a láncos motorok. Sorolhatnám még sokáig a példákat. A közös mindegyikben az, hogy addig fejlesztették őket, míg végül meghatározó szereplővé váltak és manapság már nem is elképzelhető nélkülük az ipar.


Nem kell utálni ezeket a kis szarokat azért, mert szarok. Most még én is messziről kerülném őket, de ez egy új irány az autóiparban. Természetes, hogy ugyanolyan szarok, mint amilyen szar sokminden más is volt egykor. Majd kiforrják magukat. Nem utálni kell őket, hanem követni a fejlődésüket. Csak idők kérdése, hogy mikor válnak jó, megbízható opcióvá. És hidd el, hogy azzá fognak válni, mert a sok birka hitével ellentétben nem az EV a jövő, hanem ezek a pici motorok, szintetikus üzemanyaggal és természetesen hibrid rendszerrel. A gyártók ezerrel fejlesztik őket, mert aki a leghamarabb sikerre viszi a koncepciót, az fogja meghatározni az új korszakot.

febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!