Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Twingo rs sport...

Renault Twingo rs sport 2010-es jo valasztas elso autonk 1.7millioert?

Figyelt kérdés
mostanaban sokat nezegetek autot valami kis kanyarvadaszt szeretnek 2 millio alatt. meg azert ne legyen 1000 eves, ne is legyen benne az 180.000+ km. valami kicsiben gondolkoztam 130-160le-ben. Velemeny a twingorol vagy esetleg mast ajanlotok ne tartsatok magatokban! A valaszokat elore koszonom.

febr. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy koporsóverőnek hangzik. Nem maradsz egyben 40 km/h feletti ütközésnél sem benne.
febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz dög, nem is túl gyors de ha tetszik
febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor valami helyette?
febr. 25. 23:41
 4/7 A kérdező kommentje:
kiprobaltam egyet, az a velemenyem hogy nagyon jo csak nem magyar utakhoz/ korulmenyekhez keszult. A futomu egy sima uton olyan mint a patyolat de olyan nincs tehat ez inkabb hatrany, a kuplung kezelesse meglehetosen nehez, erzodik hogy palyara terveztek -> egy dugoban csak szenvedes vagy belvarosban.
febr. 29. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
160 LE elso kocsinak? Kicsit nagy az onbizalmad. De majd a fizika helyrehozza. Te ne kanyarvadassz, hanem tanuljal meg eles helyzetben lefulladas nelkul elindulni eloszor. Tipikus szervdonor hozzaallas. Mi mas lehetne az elso kocsi, mint egy RS ?
febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Most latom, hogy meg a kuplung kezelessel is van bajod. Lesz itt baj hamarosan. A kozlekedes sok mindnet kibir es helyrehoz, de a tulzott onbizalmat azonnal bunteti.
febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
miota megvan a jogsi vezettem mar sokat, nem ugy veszem hogy meglett a jogsi es egybol masnap egy rs. eltelt mar azota 4 honap. szinte minden nap vezettem. Mellesleg nem azt kertem hogy irjatok velemenyt a vezetesemrol hanem mondjatok jo autot.
márc. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!